21 kwietnia 2018, Poznań

Warsztat: Kobieta w podróży emocjonalnej

Kobiety w codziennym życiu, zabieganiu i nakładaniu na siebie kolejnych obowiązków często całkowicie zapominają o sobie. Zatracamy się we własnej empatii i chęci pomocy innym zawsze i wszędzie. A przecież zadbanie o własne potrzeby, zbudowanie bezpiecznych granic w relacjach z innymi oraz zrozumienie swoich emocji to podstawa zdrowego rozwoju i dobrego funkcjonowania w życiu. O tym jak to zrobić skutecznie, a także w jaki sposób uwierzyć we własną sprawczość i zmotywować się do działania będzie się można dowiedzieć podczas warsztatów, które poprowadzi trenerka rozwoju osobistego Magdalena Wojciechowska.

Weź udział

Organizatorami wydarzenia są Klinika Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka oraz Uniwersytet SWPS w Poznaniu.

Warsztaty: Kobieta w podróży emocjonalnej

To cykliczny program zajęć w formule otwartej grupy rozwojowej, adresowany do wszystkich pań, które chcą rozwijać się w środowisku innych kobiet. Prowadzony jest wg metodologii Psychologii Zorientowanej na Proces z elementami Life Coachingu i Analizy Transakcyjnej. Celem programu jest wspólne poruszenie ważnych tematów rozwojowych. Naszym zadaniem jest znalezienie odpowiedzi na kluczowe pytania oraz zbadanie naszych osobistych wzorców zachowań wywodzących się z obszarów:

  • własnej sprawczości i motywacji do działania,
  • budowania i funkcjonowania w ramach bezpiecznych granic,
  • zrozumienia własnych emocji,
  • skutecznej komunikacji w życiu prywatnym i zawodowym.

I spotkanie

Pierwsze spotkanie to czas wzajemnego poznawania siebie oraz swoich oczekiwań w stosunku do programu. Jest to czas wypracowania zasad współpracy opartej na wzajemnym szacunku i komunikacji bez przemocy. Skoncentrujemy się na kwestiach związanych z postrzeganiem siebie w relacji z innymi. Odkryjemy jakie mamy wzorce komunikacji, i które z nich wspierają lub utrudniają zachowanie bezpiecznych granic w relacjach. Poznamy sposoby na stawianie zdrowych granic, wyrażanie własnych opinii i zadbanie o własne potrzeby. Ważne jest, aby Panie współtworzyły program, dlatego tematy każdego kolejnego spotkania będą ustalane z uwzględnieniem ich potrzeb oraz sugestii prowadzącej.

Limit miejsc: 12 osób

O prowadzącej

Magdalena Wojciechowska – trener rozwoju osobistego, coach. Jest doświadczonym coachem ICC, superwizorem, trenerem umiejętności miękkich, mediatorem oraz konsultantem zarządzania. Jako wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową i Francuskim Instytutem Zarządzania w Warszawie. Zajmuje się wsparciem rozwojowym osób, które chcą wzmocnić swoje umiejętności osobiste oraz relacyjne, bądź które zgłaszają problemy w tych obszarach. Wykorzystując techniki m.in. mediacji pomaga w sytuacjach konfliktowych pomiędzy partnerami, małżonkami oraz wewnątrz zespołów. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym, par oraz zespołów. Prowadzi warsztaty umiejętności społecznych, mediacje oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet. Organizuje warsztaty dla osób pracujących poza swoim krajem pochodzenia – dla tzw. ekspatów, którzy w nowej kulturze mogą spotykać się ze specyficznymi trudnościami w przystosowaniu. Prowadzi również zajęcia rozwojowe dla żon nie-Polek, stwarzając okazję do poznania polskiej kultury i zrozumienia innych wzorców relacji niż te rodzime. W swojej pracy wykorzystuje założenia Racjonalnej Terapii Zachowań, podejście systemowe oraz analizę transakcyjną.

Terminy i miejsce

21 kwietnia 2018 r., godz. 10.00 – 13.00
Klinika Uniwersytetu SWPS Rodzina-Para-Jednostka w Poznaniu, ul. gen. T. Kutrzeby 10
Wskazówki dojazdu »

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy poniżej. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w godzinach 9.00 – 12.00 przez 8 miesięcy, a każde spotkanie trwa 3 godziny.

Można uczestniczyć w dowolnej ilości spotkań. Uczestnictwo w poszczególnych spotkaniach nie wymaga bycia na spotkaniach poprzednich (choć poszczególne tematy spotkań tworzą spójną całość).

Cena za spotkanie za osobę wynosi 130 zł. Płatność jest równoznaczna z rezerwacją miejsca na warsztat. Prosimy o płatność najpóźniej do 7 dni przed planowanym warsztatem. Płatności można dokonywać pod wskazany numer konta:

18124045881111001075484201
Klinika Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
61-719 Poznań

W tytule proszę podać nazwę warsztatu, który Panią/Pana zainteresował.

Regulamin udziału w warsztatach

{ BreezingForms : Warsztaty_KobietaWPodrozy }