9  marca 2018, Poznań

Wykład: Komunikacja w związkach

W ramach #ConcordiaWomen mamy dla was również zaproszenie na wykład z psychologiem i psychoterapeutą Magdaleną Sękowską. Temat jest jak najbardziej kobiecy, chociaż dotyczy i kobiet i mężczyzn! Porozmawiamy o związkach.

Organizatorami wydarzenia jest Concordia Design

O ZWIĄZKACH Z KOBIECEJ PERSPEKTYWY…CZYLI DOMYŚL SIĘ KOCHANIE, O CO MI CHODZI

Każdy z nas pragnie szczęścia i bliskości z drugą osobą. Marzymy o związkach spełnionych – tym bardziej, że sami sobie wybieramy partnerów naszego życia. Mamy dobre intencje i chcemy, aby w naszym życiu dobrze się działo…

Realność naszych relacji pokazuje jednak, że często przypisujemy negatywne intencje naszym partnerom, że nie słuchamy tego, co oni mówią do nas, że nie ujawniamy naszych potrzeb i pragnień, że przyjmujemy założenia, bez sprawdzania ich sensowności i adekwatności do naszej sytuacji. Zakładamy, że nasz partner myśli tak samo, jak my. Albo, że wie to, o czym my wiemy.

Jak wygląda komunikacja w związku z perspektywy kobiet? Jakie błędy popełniają kobiety w komunikacji z mężczyznami? Jak mężczyźni odbierają kobiece wzorce komunikowania się? Jak spotkać się we wspólnej drodze?

O tym właśnie będzie mowa na wykładzie!

O prowadzącej

Magdalena Sękowska – psycholog, psychoterapeuta z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z rodzinami, dziećmi, parami. Dyrektor Kliniki Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka. Prowadzi psychoterapię par oraz pracę nastawioną na indywidualną poprawę zdolności relacyjnych. Od 25 lat wykorzystuje autorską metodę obserwacji dziecka w warunkach naturalnych – w systemie rodzinnym i edukacyjnym. Wspiera rodziców w ich relacjach z dziećmi wykorzystując założenie, że w rodzinie istnieją najważniejsze zasoby do wprowadzenia zmiany. Zajmuje się psychoterapią osób z trudnościami w tworzeniu bliskich relacji z innymi.

Termin i miejsce

9 marca 2018 r., godz. 17.00
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy poniżej.

https://www.concordiadesign.pl/komunikacja-w-zwi-zkach-wykad,w95