16 grudnia 2017, Poznań

Warsztaty: Komunikacja w związku

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników ze świadomymi i nieświadomymi prawidłowościami tworzenia oraz utrzymywania satysfakcjonującej relacji w związku. Uczestnicy poznają również czynniki warunkujące optymalne porozumienie pomiędzy partnerami.

Weź udział

Organizatorami wydarzenia są Klinika Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka oraz Uniwersytet SWPS.

Dlaczego warto?

W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję odnieść się do własnych przykładów i poszukać bardziej optymalnych sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w związku. Wartością tych warsztatów jest to, że osoba, która je prowadzi posiada ponad 30-letnią praktykę w pracy z parami i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Warunkiem uczestnictwa w tych warsztatach jest gotowość do autorefleksji wraz z zachowaniem własnych granic bezpieczeństwa.

O prowadzącej

Magdalena Sękowska – psycholog, psychoterapeuta z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z rodzinami, dziećmi, parami. Dyrektor Kliniki Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka. Prowadzi psychoterapię par oraz pracę nastawioną na indywidualną poprawę zdolności relacyjnych. Od 25 lat wykorzystuje autorską metodę obserwacji dziecka w warunkach naturalnych – w systemie rodzinnym i edukacyjnym. Wspiera rodziców w ich relacjach z dziećmi wykorzystując założenie, że w rodzinie istnieją najważniejsze zasoby do wprowadzenia zmiany. Zajmuje się psychoterapią osób z trudnościami w tworzeniu bliskich relacji z innymi.

Termin i miejsce

16 grudnia 2017 r., godz. 9.00-13.00
Klinika Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka w Poznaniu, ul. gen. T. Kutrzeby 10
Wskazówki dojazdu »

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy poniżej. Czas trwania warsztatów to 4 godziny. Jest również możliwość bezpłatnej konsultacji indywidualnej w umówionym terminie. Cena: 200 zł/osoba, 300 zł/para. Płatność jest równoznaczna z rezerwacją miejsca na warsztat. Prosimy o płatność najpóźniej do 7 dni przed planowanym warsztatem. Płatności można dokonywać pod wskazany numer konta:

18124045881111001075484201
Klinika Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
61-719 Poznań

W tytule proszę podać nazwę warsztatu, który Panią/Pana zainteresował.

Regulamin udziału w warsztatach

{ BreezingForms : Warsztat_KomunikacjaWZwiazku }