8 listopada 2017, Poznań

Warsztat: Jak budować poczucie wartości u dziecka

Proces poczucia własnej wartości u dziecka jest bardzo złożony. Zależy zarówno od tego, jak sami rodzice czują się ze sobą, jak i od tego, w jaki sposób komunikują się z dzieckiem. W jaki sposób zatem nasze zachowania werbalne i niewerbalne wpływają na to, co dzieci myślą o sobie? Na czym polega sztuka wychowywania dziecka i budowania wzajemnych relacji? O tym, jak budować poczucie wartości u dziecka, będzie się można dowiedzieć podczas warsztatu, który poprowadzi Magdalena Sękowska, psycholog, psychoterapeuta. Zajęcia odbędą się 8 listopada w Klinice Uniwersytetu SWPS w Poznaniu.

Weź udział

Organizatorami wydarzenia są Klinika Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka oraz Uniwersytet SWPS.

Warsztat: “Jak budować poczucie wartości u dziecka”

Warsztaty skierowane są dla wszystkich rodziców zainteresowanych aktywną refleksją na temat siebie w roli rodzica i na temat swoich dzieci. Praca w trakcie warsztatów odbywać się będzie na podstawie zgłaszanych przez uczestników przykładów z odniesieniem do wiedzy i praktyki związanej z wychowywaniem dzieci. Proces budowania poczucia własnej wartości u dziecka jest bardzo złożony. Zależy zarówno od tego, jak sami rodzice czują się ze sobą oraz od ich sposobu komunikowania się z dzieckiem. Jak zatem nasze zachowania werbalne i niewerbalne wpływają na to, co dzieci myślą o sobie? Na czym polega sztuka wychowywania dziecka i budowania wzajemnych relacji? Jak być „wystarczająco dobrym rodzicem”? W ramach warsztatów istnieje możliwość zapisania się na 0,5h konsultację w dogodnym terminie dla rodzica/rodziców.

O prowadzącej

Magdalena Sękowska – psycholog, psychoterapeuta z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z rodzinami, dziećmi, parami. Dyrektor Kliniki Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka. Prowadzi psychoterapię par oraz pracę nastawioną na indywidualną poprawę zdolności relacyjnych. Od 25 lat wykorzystuje autorską metodę obserwacji dziecka w warunkach naturalnych – w systemie rodzinnym i edukacyjnym. Wspiera rodziców w ich relacjach z dziećmi wykorzystując założenie, że w rodzinie istnieją najważniejsze zasoby do wprowadzenia zmiany. Zajmuje się psychoterapią osób z trudnościami w tworzeniu bliskich relacji z innymi.

Termin i miejsce

8 listopada 2017 r., godz. 17.00-21.00
Klinika Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka w Poznaniu, ul. gen. T. Kutrzeby 10
Wskazówki dojazdu »

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy poniżej.

Cena: 250 zł/osoba, 350 zł/para.

{ BreezingForms : Warsztat_JakBudowacPoczucieWartosciUDziecka }