Mariola Tarnawska-Rzeszczak

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności psychologia kliniczna.
Posiadam certyfikat ukończenia kursu TA 101. Obecnie uczę się w 4 letniej Szkole Psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej (PTAT) oraz Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej (EATA).
Skończyłam również szkolenie I stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania RTZ.
Jestem certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców oraz członkiem Positive Discipline Association.

Doświadczenie i kwalifikacje:

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jako psycholog w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych “Dziekanka” w Gnieźnie.
Prowadzę również warsztaty dla kobiet w ciąży w szkole rodzenia dotyczące macierzyństwa i wychowania dzieci.
Współpracowałam z Uczelnią Collegium da Vinci w Poznaniu prowadząc zajęcia ze studentami z zakresu psychologii oraz tutoring grupowy i indywidualny.
Praca psychologa jest moją pasją, dlatego nieustannie rozwijam swoje umiejętności oraz wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

W klinice prowadzę konsultacje, poradnictwo i psychoterapię indywidualną osób dorosłych, a także konsultacje rodzicielskie z zakresu budowania relacji z dzieckiem. W psychoterapii kieruję się wspieraniem autonomii. W terapii opieram się na podejściu relacyjnym oraz łącze różne techniki aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb i celu klienta.

Moje obszary pracy:
– psychoterapia indywidualna osób dorosłych
– zaburzenia lękowe, niepokój, obniżony nastrój, doświadczenia cierpienia i kryzysu
– zaburzenia osobowości
– trudności emocjonalne, problemy w relacjach osobistych
– konsultacje dla rodziców w obszarze wychowania dzieci oraz budowania pozytywnej relacji