loader image
Wsparcie psychologiczne dla firm

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wsparcie psychologiczne dla najwyższej kadry zarządzającej, managerów i pracowników dużych korporacji oraz mniejszych przedsiębiorstw w formie on-line. W obliczu pandemii możemy odczuwać zmiany w naszym samopoczuciu, może zmienić się nasze podejście do świata, do ludzi, do siebie. Możemy odczuwać mniejszą motywację do działania, towarzyszyć nam może wzmożone napięcie, stres, przemęczenie spowodowane pracą zdalną, przebywaniem z domownikami, chorobą bliskiej osoby.

Poczucie zagrożenia koronawirusem wywołuje u wielu ludzi stan, w którym trudniej jest nam uwolnić umysł od wpływu negatywnych myśli. Dzięki konsultacjom on-line z naszymi doświadczonymi specjalistami, możemy pomóc przetrwać Waszej organizacji ten trudny czas. Mamy doświadczenie w pracy z organizacjami, współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami (doradzamy, jak motywować pracowników, jak prowadzić politykę informacyjną, jak wspomagać relacyjne aspekty zarządzania), ale przede wszystkim jesteśmy psychologami, psychoterapeutami i coachami – oferujemy profesjonalne wsparcie psychologicznie nie tylko w zakresie zarządzania procesami w organizacji w obliczu COVID-19, ale także, jeśli:

  • w obecnej sytuacji odczuwasz lęk, z którym trudno jest sobie poradzić, czujesz rozdrażnienie, cierpią na tym Twoje relacje z bliskimi,
  • masz pytania dotyczące swoich relacji z dziećmi, zastanawiasz się, co oznaczają kłótnie i napięcia w Twoim związku, jeśli chcesz porozmawiać o tym, jak widzisz i przeżywasz teraz swoją rodzinę,
  • zastanawiasz się, jak w tej sytuacji pracować ze swoim zespołem, jak wspierać swoich podopiecznych, jak zdalnie zarządzać pracownikami; lub sam jesteś pracownikiem, odczuwasz dyskomfort związany z pracą „Home Office”, ciężko Ci zaplanować i rozłożyć w czasie pracę w nowych okolicznościach.

Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia specjalistów i skonsultowanie się z ekspertami Kliniki Rodzina-Para-Jednostka Uniwersytetu SWPS. Kładziemy nacisk na to, aby oferowana przez nas pomoc nie ograniczała się wyłącznie do wsparcia w zakresie zarządzania organizacją w obliczu pandemii – uważamy, że w zaistniałych okolicznościach środowisko biznesowe potrzebuje również wsparcia psychologicznego, a my jesteśmy je w stanie Państwu zaoferować mając doświadczenie zarówno w branży psychoterapeutycznej, jak i biznesowej. Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, dbamy o jakość naszej pracy i pracujemy zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychologa.

Oferujemy Państwu współpracę z naszym zespołem w postaci:

  • konsultacji i wsparcia psychologicznego dla pracowników
  • coachingu
  • webinarów
  • indywidualnie dobieranych pakietów konsultacji w odpowiedzi na zapotrzebowanie organizacji

Zachęcamy Państwa do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą. Ofertę tworzymy zgodnie z zapotrzebowaniami Klienta.