loader image
Psychoterapia i konsultacje online

Nie byliśmy przygotowani na zaistnienie takiego scenariusza zdarzeń – my psychologowie, psychoterapeuci i Państwo – nasi Pacjenci. Jest to wyjątkowa sytuacja, która stawia nas przed wprowadzeniem nagłych zmian w życiu i dotychczasowym funkcjonowaniu. W obliczu pandemii możemy odczuwać zmiany w naszym samopoczuciu, może zmienić się nasze podejście do świata, do ludzi, do siebie. Możemy odczuwać mniejszą motywację do działania, towarzyszyć nam może wzmożone napięcie, stres, przemęczenie spododowane pracą zdalną, przebywaniem z domownikami, chorobą bliskiej osoby. Poczucie zagrożenia koronawirusem wywołuje u wielu ludzi stan, w którym trudniej jest nam uwolnić umysł od wpływu negatywnych myśli. Lęk jest naturalną reakcją na sytuację zagrożenia, jednak z czasem jego przeżywanie może być uciążliwe.

W odpowiedzi na tę sytuację zachęcamy Państwa do kontaktu z nami – praca on-line to nowe wyzwanie, zarówno dla psychoterapeutów jak i pacjentów. Nie jest to gorsza czy mniej pomocna forma kontaktu – to po prostu inna forma kontkatu. Klinika to zespół specjalistów: psychologów, psychoterapeutów, diagnostów, psychiatry, psychodietetyka, mediatora i prawnika. Jeśli w obecnej sytuacji odczuwasz lęk, z którym trudno jest sobie poradzić, czujesz rozdrażnienie, cierpią na tym Twoje relacje z bliskimi…

Jeśli masz pytania dotyczące swoich relacji z dziećmi, zastanawiasz się, co oznaczają kłótnie i napięcia w Twoim związku, jeśli chcesz porozmawiać o tym, jak widzisz i przeżywasz teraz swoją rodzinę – zachęcamy Cię do skorzystania ze wsparcia specjalistów i skonsultowanie się z ekspertami Kliniki Rodzina-Para-Jednostka. Czasem nawet krótka rozmowa może rozładować napięcie, wpłynąć na zmianę perspektywy zaistniałej sytuacji.