Szkolenie praktyczne dla prowadzących – Warsztaty dla Par Hold Me Tight ® – Przytul Mnie Mocno

Data: 18 grudnia 2023
Godzina: 18:00
Miejsce: ul. Kutrzeby, Poznań

Dla kogo

Zapraszamy wszystkich psychologów/psychoterapeutów/psychoterapeutów w trakcie szkolenia, chcących pomagać parom w formie warsztatowej, na pierwsze szkolenie dla profesjonalistów z prowadzenia warsztatów dla par Hold Me Tight ® – Przytul Mnie Mocno, które z roku na rok zwiększają swoją popularność na całym świecie! A to właśnie ze względu na ich niepowtarzalną formę i efekt, o którym mówią ich uczestnicy!

Program

  • Zapoznasz się z merytorycznymi aspektami prowadzenia warsztatu Hold Me Tight ® –  między innymi – dla jakich par jest prowadzony, a dla jakich par raczej niewskazany, jakie mogą być sposoby jego prowadzenia, z jakich części jest zbudowany, czego mogą oczekiwać uczestnicy, co może dać im udział w warsztatach, jaka jest rola prowadzących i jak ją doskonalić, aby najlepiej wspierać pary biorące udział w warsztacie.
  • Dowiesz się jak może wyglądać szczegółowy przebieg dnia szkoleniowego w formie dwudniowej (prowadzonej w ośrodku) i formie trzydniowej (wyjazdowej) – omówienie harmonogramu i agendy warsztatów.
  • Przejdziesz z nami przez poszczególne rozmowy (7+1) – wprowadzenie merytoryczne,  instrukcje dla uczestników ( te w grupie i te w prywatnych przestrzeniach), omówienie roli prowadzących przy każdej z konwersacji.
  • Odkryjesz różnice w  prowadzeniu warsztatu – tej podręcznikowej (z pomocami filmowymi) i naszej autorskiej, po modyfikacji za zgodą ICEEFT.
  • Poznasz naszą koncepcję na włączenie elementów pracy z ciałem w parach.
  • Otrzymasz przygotowane przez nas narzędzia (zeszyty pracy dla par) do prowadzenia rozmów, do wykorzystania we własnym warsztacie oraz materiały szkoleniowe.

Prowadzący

Ela Nowicka

Jestem pedagogiem, arteterapeutką, trenerem TUS. Ukończyłam pedagogikę (specjalność: edukacja przez sztukę) na Uniwersytecie Łódzkim. W zakresie arteterapii kształciłam się w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Obecnie jestem w trakcie nauki w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, działającym w ramach Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Od wielu lat zdobywam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Początkowo prowadziłam w większości zajęcia artystyczne: plastyczne, muzyczne, ogólnorozwojowe, pracowałam jako opiekunka w żłobku, przedszkolu oraz jako nauczyciel wspomagający w szkole podstawowej. Z czasem zauważyłam, że niezależnie od rodzaju zajęć, dużo uwagi poświęcam na rozmowy o emocjach i zawsze wplatam elementy terapeutyczne. To skłoniło mnie do rozpoczęcia prowadzenia zajęć TUS, które prowadzę w Klinice Rodzina-Para-Jednostka od kilku lat. W mojej pracy, najważniejsze jest dla mnie tworzenie bezpiecznego środowiska i atmosfery wzajemnej akceptacji. Bardzo satysfakcjonuje mnie obserwowanie procesu, w trakcie którego dzieci przyjęte takimi jakimi są – stają się bardziej otwarte i szczęśliwe. Ze względu na moje artystyczne zainteresowania, staram się wprowadzać na zajęciach elementy rozwijące kreatywność i dające frajdę z używania wyobraźni. Zależy mi na tym, aby dzieci ucząc się mogły doświadczać dobrej zabawy i miały okazję do cotygodniowego pozytywnego doświadczenia.

Płatność

KOSZT: 1000zł (możliwość płatności w całości lub w 2 ratach – 2×500 zł)

*Wpłata pierwszej części będzie potwierdzeniem rezerwacji miejsca w grupie.

Konto do wpłaty:

Klinika Rodzina Para Jednostka
Numer Konta: 00 00 000000 00000 000000 00000
Tytuł: Szkolenia praktyczne dla prowadzących – imię i nazwisko uczestnika

Rejestracja

Skorzystaj z formularza rejestracyjnego aby zarezerwować miejsce na szkoleniu.